Responsive Reklam Alanı

Az önce nette öyle dolaşırken bir dosya arama, bulma ve indirme servisi dikkatimi çekti. Bendede merak var tabi siteyi google amcaya bi sordum dedi bu site iş görür. Şimdi hangi siteden üye olmadan Ücretsiz ödev, döküman ve dosya arayabiliyorsun. Dosya bulma ve indirme servisi yani PDF, Powerpoint, Excel, Word belgelerinden tut Autodeskten Shockwave (swf)’ye kadar herşey mevcut tek yapmamız gereken Döküman, Dosya, belge Ara, İndir Kutucuğuna istediğimiz ödevi, sunuyu ya da herhangi başka bir şeyi yazarak aşağıdanda aradığımız ödevin veya sununun dosya türünü seçerek ara işaretine tıklıyoruz.

Karşımıza çıkan pencerede aradığımız konuyla birlikte ona benzer konularıda listeleyebiliyoruz. Sitenin ismi ne kadar tek bir dosya türü olsada sakın bu size sadece o doyayı bulacağınız anlamına gelmesi tüm dosyalar mevcuttur bizzat deneyerek size bu bilgiyi sundum.

Dosya ve Döküman İndirmek İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Web Sitesimi Kuracaksınız? Peki Nelere Dikkat Etmeliyiz? PayPal Nedir? Nasıl Kullanılır? Nasıl Üye Olunur? Kredi Kartımızı PayPal'a Nasıl Ekleriz?
1 Yorum
  1. Yazar
    Kadir

    Emre abi ne süper bir insansın valla helal olsun. Bizim gibi öğrenciler için hazırlıyorsun teşekkür ederiz.

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.