Responsive Reklam Alanı

Online oyunlar çoğu insanlar için vazgeçilmezdir bi oturunca başından kalkmayan hatta oyunun delisi olan insanlar bile vardır bunlar knight,metin2 ve wolfteam gibi online oynanabilen savaş ve strateji oyunlarıdır bu oyunlardan wolfteam senaryosunun nasıl olduğunu ve nasıl oynatıldığını kısaca bi özetleyelim:

Bilim adamları insanlığın karakter ve fiziki güçlerini maksimuma çekmek için bir proje üzerinde yoğunlaşmışlardı.

Bu deneylerde kurtların çeviklik ve hırs özelliklerini insanlara yükleyip kusursuzlaştırmak için kurt ve insan DNS’sı üzerinde karışımlar elde etmeye çalıştılar. Fakat bu deneylerde işler yolunda gitmeyince ortaya kurt adamlar çıktı. Pfien adında bir şirket bu duruma el atmak için Epoxyn adında bir ilaç ürettiler. Bu ilaç kurt adamların DNA’larındaki bozuklukları düzenlemeyi amaçlıyordu. Fakat aynı şirket Anti-Epoxyn adında insanları kurt adamlara dönüştüren bir ilaç daha çıkartmıştı ve bunu da Fransızlara satmıştı. Bunun üzerine Fransız ordusu “Wolf Team” adında bir ordu kurarak dünyayı ele geçirme planları yapmaya başladılar. Hatta Fransızların bu “WolfTeam” ordusuna dışarıdan insanlar da dahil olabiliyordu. Sadece vücutlarının Anti-Epoxyn kabul etmesi yeterli idi. Bunun üzerine bu yeni akım dünya çapından insanları kendine bağlamaya başladı ve “Wolf Team” gitgide büyüyerek güçlendi.

Bir süre sonra Fransız Ordusu da durumun ciddiyetini anladı. Artık onlar da yarattıkları bu geniş ordu ile başa çıkamayacaklarını anlamışlardı. Çünkü artık ordu mensubu olan kurt adamlar görevleri yerine getirdikten sonra sağı solu yağmalıyor, emir dışı cinayetler işliyorlardı. Gitgide bütün kurt adamlar artık itaat etmemeye ve kendi kafalarına göre sağa sola savaş açmaya başladılar. Bunun sonucunda ortada bir birlik veya bir ordu kalmadı. Bundan sonra “Wolfteam” üyeleri artık Fransız ordusundan kaçıp kendi ayaklarının üzerlerinde durabilme mücadelesi vermeye çalışacaklar.

İşte böylesine heyecanlı bir oyunu, kaliteli grafiklerle oynamak isteyen oyunculardan kurulu düzinelerce savaş alanı bulunmakta. Siz de bunların arasına katılarak, adrenalin düzeyinizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Yapmanız gereken şey oldukça basit. Oyun normal bir bilgisayar oyunu gibi internetten indirilip ‘setup’ yapıldıktan sonra oynanabilir. Siz de Wolfteam indirip savaşa katılmak istiyorsanız indirme linkini sunalım: WolfTeam indir

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
ADSL'in çalışma mantığı? ADSL nasıl çalışır? Upload ve Download İlişkisi – Aralarındaki Farklar?
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.