Responsive Reklam Alanı

Arkadaşlar hazır bugün WordPress’ten yola çıkmışken dedim tüm hazır scriptleri anlatayım şimdi anlatacağım sistem phpBB Sistemi.

 

Peki Nedir bu phpBB Sistemi?
phpBB 2000 yılında oluşturulduğundan beri, çok geniş bir alanda kullanılan açık kaynaklı forum çözümü oldu. phpBB 3.0 “Olympus” kullanımı kolay yönetim paneli ve kullanıcı dostu kurulum işlemi ile birkaç dakika gibi kısa bir zamanda forum kurmanıza olanak sağlıyor.

 

Bir standart olan hoş görünümlü arayüzü ile, geniş ve yüksek derecede özelleştirilebilir, anahtar özellikleriyle birleştirilmiş olan phpBB, dünya çapında gerçekleşen milyonlarca kurulumlarla ve web sitenizdeki övgüler ile büyüyecek. Bu bir mucize değil, phpBB bir destek topluluğu oluşturmanın en popüler yollarından biridir.

 

phpBB Ayarlama
PhpBB birçok sunucunun altyapısına  uygundur  ve phpBB sistemi ile ayarlanmış birçok  web sitesi vardır. PhpBB resmi forumlarında farklı sistemlerde kurulum ve ayarları anlatan pek çok başlık bulunmaktadır. Ek olarak Olympus Beta  yazılımı  ile de phpBB üzerinde modifikasyonlar kolayca  yapılabilir. Standart phpBB üzerine yapılan bu modifikasyonlar ile, aşırı yüklü sayfaları daha  rahat  görüntülemeden, yeni üye kaydının hızlandırılmasına kadar çeşitli yenilikleri forumunuza ekleyebilirsiniz.

 

PhpBB Türkiye Destek sitesine giderek hem sistemi kurabilir hem daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Arkadaşlar kötülemek gibi olmasın yine kullanmayanlarınız var ise sitesine gidip bakabilir araştırabilir yalnız ben bu PhpBB’yi hiç sevmedim bana göre en çok hata veren sistemlerden kullandığım için biliyorum bazı arkadaşlarımdada aynı sorun yaşandı. Ama tabi tercih sizin araştırın bakın fazla bilgi beyin çıkarmaz 😉

 

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
WordPress Nedir? MyBB Nedir?
Benzer Yazılar
5 Yorum
 1. Yazar
  MitemalletE

  arkadaşlar merhaba tavsiye edebileceğiniz bir iş hukuku avukatı var mı ?

 2. Yazar
  Piotmettefrip

  selamlar tavsiye edebileceğiniz web tasarım var mıdır ? benim için çok önemli

 3. Yazar
  Mehmet

  selamlar tavsiye edebileceğiniz bir iş hukuku uzmanı var mı ?

 4. Yazar
  Misafir

  Teşekkürler

 5. Yazar
  Gürhan

  Teşekkürler.

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.