Responsive Reklam Alanı

Bugün farklı bir konu olarak online ortamda sevdiğim bir fragman web sitesini sizlere tanıtmak istiyorum. Sinema deyince aklımıza ilk gelen  birkaç saatliğine de olsa günlük sıkıntılarımızdan kurtulup kendimizi başka bir dünyanın içinde bulduğumuz o sihirli perde olmuştur. Yalnız hangi filme gideceğim? Film hakkında detaylı bilgiyi nereden öğreneceğim? Fragmanını en güzel şekilde nerden seyredeceğim? Sorusuna cevap fragman.web.tr’den geliyor.

fragman.web.tr sitesi nasıl bir sitedir?

fragman.web.tr sinema ve dizilerin fragmanlarını yüksek kalitede izletme seçeneği sunan, detaylı bilgilere ulaşmamızı sağlayan, gereksiz ve alakasız içerikten uzak duran, sinema içerik yönünden zengin olan bir sitedir.

Neden fragman.web.tr?

Bu sorunun cevabını fragman.web.tr sitesine giderekte bulabilirsiniz. Online ortamda fragman seyrederken en sevmediğimiz şeylerden biri video izlenirken yarıda kalıp reklam çıkması ya da başka bir örnek yine farklı bir siteden fragman izlerken videonun kaldırılmış olma sorunu. Bu sorunların ve gereksiz spamların olmadığı reklamların bizi rahatsız edeceği yerlerde olmadığı tek site fragman.web.tr!

Peki fragman.web.tr sadece fragman’mı içeriyor?

Fragman.web.tr sadece bir içeriğe bağlı kalmazsızın geniş bir menüye sahip film şirketleri tarafından yayınlanan, resmi ve legal kliplerini,kamera arkası görüntülerini, filmlerden bazı sahneleri ve televizyon reklamlarını da bünyesinde barındırıyor, telif haklarını ihlal eden herhangi bir içerik kesinlikle yayınlanmamaktadır.

Son olarak şunu söylemek isterim ki; fragman.web.tr sitesinin sanal alemde fragman sitesiyim diye yayın yapan ve reklam dışında neredeyse hiçbirşey yayınlamayan amacı belli olmayan sitelerden farkını ziyaret eder etmez anlayacağınıza eminim. Bu farkın en büyük kanıtı ise fragman.web.tr’nin kalitesidir.

Benim kişisel görüşüm ise fragman.web.tr’nin kısacası farkı tarzıdır, Tarzı ise sürekli orjinal olmasıdır.

Web Sitesi:http://www.fragman.web.tr/
Facebook Sayfası: http://www.facebook.com/fragman.web.tr
Twitter Sayfası: https://twitter.com/fragmanwebtr

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
ActionScript (Flash) Nedir? Ne İşe Yarar? Photoshop Klavye Kısayolları Nelerdir?
1 Yorum
  1. Yazar

    Bu güzel yazın için fragman.web.tr ailesi olarak çok teşekkür ederiz Emre 🙂

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.