Responsive Reklam Alanı

Merhaba değerli okurlarım bu yazımda sizlere Skype nasıl kurulduğunu ve hangi amaçlarla kullanıldığını paylaşacağım. Az çokta olsa Skype’ın ne olduğunu bilirsiniz msn gibi bir online ortamda görüşme sağlayan genelde kullanıcıları ise yurt dışındaki tanıdıkları ile görüşmek için bu programı kullanırlar. Daha detaylı bilgilere geçecek olursak,

Skype çeşitli platformlar üzerinde çevrimiçi olarak arkadaşlarınız ve aile fertlerinizle iletişim kurmak için kullanabileceğiniz en popüler görüntülü konuşma programlarının başında gelmektedir.

Skype, pahalı uzun mesafe oranlarını veya aylık dakikalık kullanım kısıtlamalarını ortadan kaldırarak,  yazılı, sesli ve videolu sohbeti en iyi şekilde birleştiren başarılı bir programdır. Genel olarak baktığımızda Skype’ı bu kadar popüler yapan özellikleri; çevrimiçi olarak kullandığınız bilgisayarınızı ücretsiz bir telefona çevirmesi ve bağlantılı olduğunuz diğer Skype hesapları ile aranızda yaptığınız her tür anlık mesajlaşmayı, sesli ve görüntülü sohbetleri ücretsiz olarak yapmanızı sağlamasıdır.

Arkadaşlar Bu yazımız Skype kullanmaya yeni başlayacak olan kullanıcılarımız için genel bir Skype’a giriş rehberi olarak kabul edilebilir. Bu kapsamda Skype nasıl kurulurSkype kişi listesi nasıl oluşturulurSkype genel ayarları nasıl yapılır gibi soruların yanıtlarını yazımızda bulabileceksiniz. Sonrasında zaman kaybetmeden Skype üzerinden arkadaşlarınızla sohbet etmeye başlayabileceksiniz.

Kurulum ve Kullanıcı Adı Ayarları

Skype kurulumuna geçmeden önce programı öncelikle bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde Skype’ı indirdikten sonra kurulum işlemine bailayabilirsiniz. Skype‘ın hem Windows hem de Mac için kullanılabilir sürümleri mevcuttur. Bu yazımızda bahsedeceğimiz ipuçları Windows kullanıcıları için olsa da, bunları Mac kullanıcıları da uygulayabilir.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Turkcell'in Facebook Sürprizi Olduğunu Biliyor musunuz? Uzak Masaüstü Programlarının Senaryosu Nasıldır? Bu Programlar Nelerdir?
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.