Responsive Reklam Alanı

Uzun zamandır aklımda olan bir şeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Arkadaşlar bildiğiniz üzere kişisel blogum olduğundan kişisel görüşlerimle beraber yer alan yazıların bulunduğu bir web sitesidir. Sadece bir konuya bağlanmaksızın yazdığım makalelerle sizlere bir nebzede olsa yardımcı olmaya çalışıyorum.

Yine bayağı zaman önceden bu yana takip ettiğim ve şu anda çok yakından takip ettiğim bir web sitesini yine sizlere takdim etmek istiyorum Bu web sitesi güncel teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, oyun incelemeleri günlük olarak yayınlanmaktadır. Takım arkadaşları halinde bu ekip çalışmalarını düzenli bir şekilde sürdürmektedir.

Lafı bayağı uzattık sanırım, sitenin ismini sizlere sunuyorum. http://www.shiftdelete.net/ Siteyi takip edince söylediklerimde bana hak vereceğinizden eminim. Bizlere bu kadar kaliteli bir Bilişim ve Teknoloji haberlerini ipuçlarını doğru dürüst ve akıcı bir biçimde sunan SDN.net’e yani http://www.shiftdelete.net/ teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Facebook aracılığı ile takip etmek istiyorsanız buraya, Twitter aracılığı ile takip etmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
En Doğru Şekilde İnternet Hız Testi Nasıl Yapılır? E-Posta Gizliliğini Korumak İçin Ne Yapmalıyız?
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.