Responsive Reklam Alanı

30 Ağustos Zafer Bayramımızın 90’ıncı Yılı Kutlu Olsun, Video player olarak kullandığımız pek çok prokram vardır bunlardan genelde bilgisayarımızı kasmayanını ve sadece işimizi göreni tercih ederiz ama çoğumuz bununlada yetinmekle kalmaz daha çok özellik isteyen program arayışına girerler. İşte bende size bir nebze katkıda bulunmak için bazı video oynatıcı programları tanıtacağım.

Eveet Gom Player İle Başlamaya Ne Dersiniz?

Gom Player, çok amaçlı kullanılan ücretsiz bir medya oynatıcısı. Herhangi bir ek programa gereksinim duymadan bilgisayarınızın performansına göre kendini ayarlayabilmekte. GOM Player ile video dosyalarınızı sorunsuzca oynatabilir, alt yazı ekleyebilir, dublajlı filmler izleyebilir, beğendiğiniz sahnenin resmini çekebilir ve isterseniz sahnelerin fotoğraflarından oluşan bir ön izleme galerisi oluşturabilirsiniz. Gelin Gom Player’ın sunduğu bu farklı özelliklere yakından bakalım ve sunduğu gelişmiş özellikleri etkin bir şekilde nasıl kullanabileceğimizi öğrenelim.

Dünyanın 200 farklı ülkesinde 43 milyon kişi tarafından kullanılan, ülkemizde de indirme sayısı bakımından Tamindir.com popüler video oynatıcılar içinde üst sırada bulunan Gom Player’ın diğer özelliklerini okumak için program sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri

  • GOM Player, sorunsuz bir alt yazı desteği sunuyor. Senkronizasyon konusunda ise çok başarılı. İçerisinde alt yazıları düzenleyebileceğiniz, yeniden senkronize edebileceğiniz ayrı bir bölümü var. Böylece ek bir alt yazı editörü kurmanıza gerek bırakmıyor.
  • Eğer yüksek çözünürlüklü bir film, bilgisayarınızı çok zorluyorsa, filmin kalitesini GOM Player ile gerçek zamanda düşürerek akıcı bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Yine gerçek zamanda video üzerine efektler uygulayabiliyorsunuz.
  • Bunun yanında istediğiniz an filmdeki bir sahneyi resim olarak kayıt edebiliyorsunuz. Ses konusunda da oldukça esnek davranan GOM Player equalizer desteği sunuyor. Sesi az çıkan filmlerin, seslerinin normal düzeye çıkarılmasını sağlayabiliyorsunuz. Daha kaliteli ses alabilmek için Winamp’ın eklentilerini kullanabilir, gerçek zamanda ses üzerine efektler de verebilirsiniz. Bozuk ve tamamı indirilmeyen AVI dosyaları oynatılabiliyor.

 

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
DNSChanger Virüsü Nasıl Silinir? KMPlayer'ın 3D Özelliklerini ve Ayarlarını Nasıl Yaparız?
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.