Responsive Reklam Alanı

Merhaba arkadaşlar,
Microsoft, hepimizin sabırsızlıkla beklediği haberi nihayet verdi. Bilindiği gibi Windows 7 kullanıcısı olarak her birimiz İnternet Explorer 9 kullanmaktaydık ancak bazı eklenti sorunlarından ve tarayıcının yavaş olmasından yana şikayetlerimiz vardı.

İşte microsoft windows 7 kullananlara İnternet Explorer 10 müjdesini verdi. Detaylara değinirsek, Windows 7’li PC’ler için Internet Explorer 10 güncellemesinin ne zaman geleceği uzun zamandır merak edilen bir soruydu.

IE10’un windows 8 uyumlu önizleme sürümlerini yayınlayan Microsoft, Windows 7 konusunda sessiz kalmıştı. Yazılım devi nihayet sessizliğini bozarak IE10’u Kasım ayı itibarıyla güncelleyeceğini duyurdu. Ancak bu güncellemenin, ilk aşamada bir önizleme sürümü olma ihtimali de oldukça yüksek.

Microsoft yaptığı açıklamada, “Windows 7 işletim sistemine sahip PC’ler için yeni IE10 sürümünü Kasım ayı ortalarında çıkarmayı düşünüyoruz. Kesin tarih, geliştirici ve müşterilerimizin geri bildirimlerinden sonra netlik kazanacak.” ifadelerini kullandı.

Google’ın son yıllarda Chrome’la kurduğu hakimiyet ortada. Üstelik Mozilla’nın da yarışı kaybetmemek için neredeyse her hafta yeni bir Firefox güncellemesi yayınladığını biliyoruz. Dolayısıyla tarayıcı konusunda işi epey zor olan Microsoft’un bir an önce harekete geçmesi şart görünüyor.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Ivr Teknolojisi Hiç Bu Kadar Hararetli Kullanılmamıştı Visual Basic'te Button, Resim ve Değişkene Gelen Kodlar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.