Responsive Reklam Alanı

Bumerang Ödülleri Oy Ver!

 

Merhaba sevgili okurlar,

20 bine ulaşan üye sayısıyla Türkiye’nin en kapsamlı, özgün ve kaliteli içeriklerini buluşturan blog ekosistemi Bumerang, üyelerini ödüllendiriyor.

 

Not: emresupcin.com olarak Bumerang Ödülleri “En Çalışkan Blog” kategorisinde yarışmaktayız. Oy vermek için buraya tıklayınız.

 

Bumerang Ödülleri 2012 Ödül Kategorileri

 

En Tarz Blog
Sitede kullanılan görsellerin içerikle uyumlu bir biçimde bütünleştiği, tema tasarımıyla ve uyumlu renk kullanımlarıyla dikkat çeken, ziyaretçilerine kolay ve rahat bir okuma olanağı sunan, özgün, yaratıcı tasarıma sahip, site menüsünde anlaşılır ve kolay kullanım sağlayan siteleri kapsar.

 

En Çalışkan Blog
Hedef kitlesine uygun içerik zenginliği ve geniş arşivi ile dikkat çeken, blog içeriklerini düzenli aralıklarla güncelleyen, okuyucularına benzersiz araştırmalar sunan, yazılarını video ve görsellerle zenginleştiren, özgün ve farklı anlatıma sahip bilgileri içeren siteleri kapsar.

 

En Sosyal Blog
Okuyucularına kendi alanında özgün içerikler sunan, sosyal medyayı yakından takip ederek aktif kullanan, tüm platformlarda okuyucularıyla etkileşim halinde olan, okuyucu yorumlarına önem veren, sitesini faydalı widgetlarla zenginleştiren siteler bu kategoride değerlendirilecektir.

 

En Bilge Forum
Belirli bir konu üzerine yoğunlaşmış, belirlenen konu üzerinde güncel paylaşımları bulunan, oturmuş bir içerik paylaşımcı kitlesine sahip, konu ile ilgili farklı bilgi ve paylaşımları içeren, içeriklerini doğru kategorilendiren, tasarım olarak kullanışlı forumları içerir.

 

En İyi Yerel Site
Güncel il ve ilçe haberlerinin bulunduğu, ekonomi, etkinlik, kültür& sanat ve siyasi içeriklere yer verip tasarım açısından da özenli olan siteler bu kategoriden başvurabilirler.

 

En Uyumlu Site
Arama motorlarıyla uyumlu, tüm browserlarda (tarayıcı) sorunsuz çalışan, içeriklerine mobil cihazlardan da kolayca erişilebilen, site yüklenme hızına önem veren forumları içerir.

 

Oylama Süreci

 

Katılım Süreci

18 Ekim 2012 Perşembe  gününden itibaren Bumerang’a “Altın ve Platin” olarak kayıtlı üye siteler, Bumerang üyelik ekranlarında bulunan ödül sayfasından sitesine en uygun kategoriyi seçerek yarışmaya katılabilecek. Katılım aşamasını gerçekleştiren siteler, editörlerimizce 48 saat içersinde değerlendirilecek, değerlendirilen siteler sonrasında “Onay Süreci”ne girecek.

 

Onay Süreci

18 Ekim 2012 Perşembe günü başlayacak “Katılım Aşaması” sonrasında yarışmaya katılım gösteren siteler, başvurulan kategorinin kriterleri bazında editörlerimizce değerlendirecek. Sitesi, seçtiği kategori kriterlerine uygun Bumerang üyeleri “Onay” maili alarak bilgilendirilecek. Aynı zamanda Bumerang üyelik ekranından da başvuru durumu hakkında bilgi alabilecek.
Katılımı onaylanan siteler Türkiye’nin en’leri arasında yer almak üzere “Oylama Süreci”ne girecek.

 

Oylama Süreci

Katılımı onaylanan siteler, Bumerang ödüllerinde yarışmak üzere 15 Kasım 2012’ye kadar “Oylama Süreci”ne girerler. Bu süreçte Bumerang üyeleri kendilerine verilecek bir link ile oylamaya katılabilirler.
Oylama sürecindeki siteler, kazanma şansını artırmak için; Bumerang ödül ekranından verilen link ile, sosyal medyadaki paylaşımlarla, sitelerine ekleyecekleri “Bumerang Ödülleri Adayı” şablonlarıyla okuyucu ve takipçilerinden oy alabilirler.
Oylama sürecindeki katılımcılar sitelerine kolayca ekleyebilecekleri formatta hazırlanmış “Bumerang Ödülleri Adayı” şablonunu kullanarak takipçilerini sitelerine oy vermeye davet edebilirler.

Bumerang Ödülleri için, tek bir kişi tarafından her 6 kategoriye 1′er oy verilmesi mümkündür. Ancak 1 kategoriye en fazla 1 oy verilebilmektedir.

 

Sitelere Oy Nasıl Verilir?

Bumerang Ödülleri’ne başvurmuş sitelere oy vermek isteyenler, başvuran adayın sitesinde yayınlayacağı oylama linkinden, sosyal medya paylaşımlarından veya sitesine eklediği “Oy Ver” imajına tıklayarak oylama sayfasına ulaşabilecekler.

Oy vermek için cep telefonunuza gelecek doğrulama kodunu oylama ekranına girmeniz yeterli olacaktır. Cep telefonunuza gelecek doğrulama kodu ve oylama süreci tamamen ücretsiz olup bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kişiler aynı telefon numarası ile her kategoriden sadece bir oy kullanabilecekler.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Dizüstü veya Masaüstü Bilgisayarların Isınma Nedenleri? Fireworks Nedir? Ne Değildir?
1 Yorum
  1. Yazar
    Murat

    Başarılar Diliyorum, Umarım anlınızın akı ile yarışmayı sonuçlandırırsınız.

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.