Sevgili okurlar herkese iyi akşamlar,

Bugün sizlere bir haber sitesinden bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 2 yıldır takip ettiğim ve okurlara güzel ve seçkin bir haber yayınlayan bir site. Yazete.com 2009 yılında Gazete yazar, Yazete okunur sloganıyla kurulmuştur. Bir çok kategoride haber veren bu site aynı zamanda Pana film’in organize ettiği dizilerin fragmanlarını, haberlerini, röportajlarını ve oyuncularının haberlerini en doğru şekilde sunmaktadır.

Yazete.com’u bir web sitesi olarak değerlendirmek gerekirse eğer; Bana göre özgün içeriğe sahip olan bir site olup, reklamların yerleri okuyucuların rahatsız olmayacağı ve okuyuculara müdahale edilmeyen yerlerde.  Sitenin tasarımına gelecek olursak, gereksiz hiçbirşey yok yani okuyucuları ilgilendiren menüler kategoriler seçkin bir şekilde tasarlanıp yapılmış.

Web’de olduğu kadar yazete.com sosyal medya’da da takipçisi olan bir site, Yazete.com web sitesinde yayınlanan haberleri an be an Facebook ve Twitter üzerinden takip edebili yorum yapabilir arkadaşlarınızla paylaşabilir hatta yayınlanan haberlere görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Kısacası yazete.com Flaşsız; şoksuz; okuru yanıltmadan, abartmadan; ajite etmeden; ölüm üzerinden, cinayet, tecavüz, fuhuş üzerinden prim yapmadan; frikik vermeden; kadın teşhiri yapmadan; gerçekleri, sadece gerçekleri yazarak; kısacası haber vererek büyümekte…

Emre Supçin – Kişisel Blog sitesi olarak yazete.com’u haber sitesini takip etmenizi öneriyorum. Eğer sizde benim sitemin yanında bulunan yazete.com haber şablonunu sitenize ekleyip yazete.com’a destek vermek isterseniz buraya tıklayarak dilediğiniz şablonu sitenize ekleyebilirsiniz.

37941_423302188720_2856894_n

Yazete.com’u, Twitter üzerinden takip etmek isterseniz; https://twitter.com/yazetecom

Yazete.com’u, Facebook üzerinden takip etmek isterseniz; https://www.facebook.com/yazete

Yazete.com’u, Web üzerinden takip etmek isterseniz;  https://www.yazete.com

adreslerinden takip edebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
ASP’de 404 Sayfası İle Anlamlı Linkler Nasıl Oluşturulur? İnterneti Hızlandırma Yolları Nelerdir?
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.