Responsive Reklam Alanı

Merhaba Arkadaşlar,

Blog kullanıcılarının tercih ettiği popüler blog uygulaması olan WordPress, 25 Nisan Perşembe Akşamı saat 19:00’da bir etkinkik düzenlemektedir. Pekii bu etkinlik ne etkinliği dediğinizi duyar gibi oldum. WordPress’in 25 Nisan Perşembe akşamı oluşturacağı etkinkil WP Günleri Etkinliği olarak sunulmaktadır. WordPress Türkiye’den aldığım bilgiler ışığında sizleri bu etkinlik hakkında bilgilendirmek istiyorum…

 

WordPress Türkiye ekibi olarak tüm dünyada yapılan, WordPress kullanıcıları ve geliştiricilerini bir araya getiren WordCamp’a hazırlık amaçlı WordPress Günleri etkinliği 25 Nisan Perşembe akşamı 19:00’da HackerSpace’de başlıyor!

 

WordPress-Günleri_emresupcin

25 Nisan’daki etkinliğimiz içeriği tanışma, sunum ve sohbet eşliğinde ilerleyecektir. Etkinlik her ayın belirli bir gününde yapılacağından sunum, atölye, hackathon ve başarı hikayeleri gibi alt dallarına özel düzenlenmesinin başlangıcı olacak Türkiyedeki WordPress kullanıcılarını, geliştiricilerini deneyimlerimizle beraber bilgilerimizi paylaşarak bir araya getirmeyi ve beraberinde topluluğu aktif tutmak için siz WordPress severleri etkinliklerimize bekliyoruz!

 

 

25 Nisan etkinliğimiz ile ilgili detaylar;
• Giriş
• WordPresss ile neler yapılabilir? WordPress 3.6 ile yeni gelen özellikler ? – Emre ERKAN
• Custom Post Type – Tarık ÇAYIR
• Multisite ve Ölçeklenebilirlik – Mustafa UYSAL
• Pods CMS – Mert NUHOĞLU
• Tema Yönetim Paneli – Ali ARSLAN

 

Dikeyeksen Yayınevi, Sadece Hosting, Turhost ve Vidobu’nun katkılarıyla gerçekleştirilen etkinlikte katılımcıları süpriz hediyeler ve özel üyelikler bekliyor 🙂

 

Etkinliğimizi #wpgunleri hashtag’ı ile Twitter üzerinden ve WordPress Türkiye sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

 

WordPress Twitter

WordPress Facebook

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Makro Nedir? Neden Makro Kullanılır? Visual Studio'da İşinizi Kolaylaştıracak Kısayollar!
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.