Responsive Reklam Alanı

Google-Chrome-İndirme-Hataları_emresupcinMerhaba arkadaşlar,

Popüler tarayıcılar zirvesinde yer alan Google Chrome’u çoğu kullanıcı tercih etmekte ve kullanıcılar ise zaman zaman bazı sitelerden download yapmakta. İnternet Download Manager (İDMan) programı değilde Chrome yardımı ile indirmektedir.

Zaman zaman indirmeleriniz bazı chrome indirme hataları sonucu iptal oluyor ve dolayısıyla indirme başarısızlık ile sonuçlanıyor.

 

Bir indirme işlemi çeşitli nedenlerle başarısız olabilir. İndirme başarısız olduğunda, tarayıcınızın alt kısmındaki indirme çubuğunda bir hata mesajı görüntülenebilir. Makalemin devamında sizlere bu hataların ne olduğunu neden meydana geldiğini anlatacağım.

 

 

Hata Mesajı – Virüs Tespit Edildi : Virüsten koruma yazılımı bir virüs tespit etti. İndirdiğiniz dosyada bir virüs olabilir. Sonuç olarak, indirmeye çalıştığınız dosya Windows Ek Yöneticisi tarafından kaldırıldı.

 

Hata Mesajı – Engellendi : Bilgisayarınızdaki güvenlik ayarları bu dosyayı engelledi. Sonuç olarak, indirmeye çalıştığınız dosya Windows Ek Yöneticisi tarafından kaldırıldı. Aşağıda bilgisayarınızdaki güvenlik ayarlarını nasıl kontrol edeceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

Hata Mesajı – Virüs Taraması Başarısız Oldu : Virüsten koruma yazılımı bu dosyayı tararken beklenmeyen bir şekilde başarısız oldu. Sonuç olarak, indirmeye çalıştığınız dosya Windows Ek Yöneticisi tarafından kaldırıldı. Aşağıda bu hataya nelerin neden olabileceğini öğrenebilirsiniz.

 

Hata Mesajı – Yetersiz İzinler : Yetersiz izinler nedeniyle kayıt yapılamıyor. Lütfen başka bir konuma kaydedin. Gerekli izinlere sahip değilsiniz veya virüsten koruma yazılımı gibi başka bir uygulama, indirilen dosyaya Google Chrome ile aynı anda erişiyordu. Daha sonra tekrar deneyin veya farklı bir konuma kaydetmeye çalışın.

 

Hata Mesajı – Ağ Hatası : Bilinmeyen ağ hatası. İndirme sırasında ağla ilgili bir sorun oluştu. Daha sonra tekrar deneyin.

 

Hata Mesajı – İndirme Hatası : İndirme işlemi sırasında bir sorun oluştu. Daha sonra tekrar deneyin.

 

Hata Mesajı – Dosya Yok : Sunucu dosyayı bulamadı. İndirmeye çalıştığınız dosya geçerli olmayabilir. Sunucu yöneticisine başvurun.

 

Hata Mesajı – Sunucu Sorunu : Bilinmeyen sunucu hatası. Tekrar deneyin veya sunucu yöneticisine başvurun.

 

Bazı hata mesajlarını bilmediğim için support.google’dan yararlandım, Yukarıdaki hatalar ile sorununuzun nereden kaynaklandığını öğrenebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Visual Basic.NET | Do While — Loop Döngüsü… Visual Basic.NET String İşlemleri Nelerdir?
1 Yorum
  1. Yazar
    Misafir

    Benim Sorun Hata Mesajı – İndirme Hatası bu yardım edinnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?!?!?!?!??!?!

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.