Responsive Reklam Alanı

Eğitim-Platformu-Namık-İÇELİ_emresupcinMerhaba değerli okurlarım,

Bazı zamanlarda karşıma çıkan web sitelerinden güncel olanları, bilgileri yararlı olanları ve faydalı şeylerin paylaşıldığı web siteleri sizlere zaman zaman elimden geldiğince tanıtıyorum. Bu sefer tanıtacağım site ise sevdiğim bir hocanın eğitim sitesi. Burada yazmış olduğum Visual Basic ve C / C++ derslerinin kaynağı da odur aslında. Üzerimizde çok emeği geçen hocamız Namık İÇELİ, Cumhuriyet Üniversitesinde Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı olmakla birlikte kendi bölümü olan bilgisayar programcılığının derslerine de girmekte.

 

Kendi alanı olan derslerde diğer bölümlere de ders vermektedir.

 

Namık İÇELİ’nin web sitesinde Algoritma ve Programlama (C)Bilgisayar Donanımı & Ağ SistemleriGörsel Programlama (Visual Basic)Temel Elektronik (Analog + Digital)Veri Tabanı Yönetim SistemleriVeri Yapıları (C++) isimli derslerin anlatımları mevcut olacaktır. Hocamız web sitesini yeni açtığı için az önce söylemiş olduğum derslerin notları ve uygulamaları mevcuttur. Web sitesinde Notlar ve Uygulamalar hocamızın kendi anlatımıyla, kendi yaptığı örneklerin uygulamaları yer almaktadır.

 

Site asp tabanlı olmakla birlikte sade ve şık bir tasarımı tercih eden hocamız herhangi bir reklamı sitesinde yer almasına izin vermektedir. Dolayısıyla bu da öğrencilere ve diğer araştırmacılara rahat bir e-eğitim ortamı sunmaktır.

 

Namık İÇELİ’nin Eğitimi;

LİSANS – Mezuniyet Yılı: 2006 – Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Elektronik Bölümü – Elektronik ve Haberleşme Öğretmenliği

YÜKSEK LİSANS – Mezuniyet Yılı: 2010 – Ahmet Yesevi Üniversitesi –  Bilgisayar Mühendisliği (Yüksek Onur Derecesi İle)

 

Namık İÇELİ hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayınız. www.namikiceli.com adresini takip etmenizi öneririm. Anlamadığınız konuları hocamıza yorum olarak bildirmeniz durumunda sizlere geri dönüş yapılacağından hiç kuşkunuz olmasın. Sonuç olarak bilgisayar mühendisliğini yüksek lisans yapmış bir öğretim görevlisinin anlatacağı dersleri öğrencilerin ve diğer yazılım meraklılarının anlayacağı şekilde sunması bizlerin faydasınadır.

 

1 yılı geçen süre zarfında sizlere elimden geldiğince faydalı olmaya çalıştım, Siz değerli okurlarımın Namık İÇELİ hocamızın web sitesini de takip etmesini tavsiye ederim. Unutmayın, Bilgi bir ışık gibidir. Onu kullanırsanız daha parlak olur, kullanmazsanız söner.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
.::Berat Kandiliniz Mübarek Olsun::. Karne hediyesi bahane, ailece eğlenmek şahane!
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.