Responsive Reklam Alanı

Evernote-Nedir-Ne-İşe-Yarar_emresupcinMerhaba Arkadaşlar,

 

Sizlerde iyi bilirsiniz ki günümüzde artık bilgisayar ve internet kullanamayan kişi sayısı hiç yok denecek kadar azalmıştır. evlerde, İşyerlerinde, Okullarda, Açık Büfe va Cafe tarzı yerlerde bilgisayarlar oldukça fazla ve sürekli kullanılmakta. Her gün yeni bilgilerle, enteresan sözlerle karşılaşırız. Kimi zaman gördüklerimiz hoşumuza gider, aklımıza yazmaya çalışırız. Fakat belli bir süre sonunda unuturuz. İşte tam bu sırada “Evernote”devreye giriyor.

 

 

Bende sizlere geniş bir bilgi sunabilmek için gereken araştırmaları yaparak evernote’nin ne olduğunu ve ne işe yaradığını anlatmak istiyorum.

 

Evernote programı, internet üzerinde veya günlük yaşantınızda önemli bilgilerinizi saklamaya yarayan bir programdır. Kullanımı çok basit olan evernote’de; ilk olarak kendi sitesine kayıt olmanız gerekiyor. Daha sonraları kullanıcı adı ve şifrenizle bu bilgileri sadece sizler görebiliyorsunuz ve veri girişi yapabiliyorsunuz. İsterseniz evernote programını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

Evernote’nin gün geçtikçe çok yaygın bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. En büyük nedenlerinden birisi ise akıllı telefonlar içinde yeni bir yazılım geliştirerek, çok kullanışlı bir hale getirmiştir. ”İOS” ve ” Android” tarzı mobil işletim sistemlerinde çok rağbet gören bu program ile ses kayıt ve not alma seçeneği sunmaktadır. Eğer bu uygulamayı tablet üzerinden kullanıyorsanız ve kalem özelliği var ise; bu uygulamayı kendi el yazınız ile de not almakta kullanabilirsiniz. Ayrıca almış olduğunuz notlar arasında da arama yapma seçeneği de sunmaktadır.

 

Her şeyi yakalayın, Her yerden ulaşın ve  Her şeyi çabucak bulmak için Evernote’nin web sayfasını ziyaret ederek yukarıda bahsedilen bilgiler ışığında göz gezdirebilirsiniz 🙂

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Pinterest Nedir? Ne İşe Yarar? Programlama Dili Nedir? Türleri Nelerdir?
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.