Responsive Reklam Alanı

Değerli okurlarım 2013′ ü geride bıraktık ve 2014′ e giriş yaptık. Umarım bu yeni yılda geride bıraktığımız yıllarda yaşamadığımız mutlulukları yaşar ve başarı merdivenlerini hızla tırmanırız.  Bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum. Her yeni yıl bir başka güzel..

 

Mutlu-Yıllar_emresupcin

 

2014 Yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun. Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu Yıllar dilerim. Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hemizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle… Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2014 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle… Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz.

 

2014 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar… Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğurulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım… Nice yıllar, mutlu yıllar… Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz?

 

Yeni yıldaki hedefler ve beklentiler aslında değişim isteğidir. Değişimin ilk adımı ise değişime bağlılıktır. Tek bir sözden ibaret temenniler, değişimi getirmez. Değişim için ona bağlanmak gerekir. Değiştiğimiz de muhakkak karşımıza sorunlar çıkar. Çünkü her değişimin yararı kadar zararları da vardır. Değişmemenin de zararları olduğu kadar, yararları vardır. Örneğin sorunlu bir ilişkinizi bitirdiğinizde rahatlarsınız ama yalnızlığın verdiği acı da karşımıza dikilir.

 

İşte buradaki temel soru; Değişim sonucu karşımıza çıkan sorunlarla başa çıkma stratejimiz var mı? Bu sorunları yeni yıl halletmez, biz halledeceğiz. Bu nedenle yeni yılda “ben şunu yapacağım…” derken, karşılaşacağımız sorun için çözüm planımızın da hazır olması gerekir.

 

Hep birlikte mutlu bir yıl geçirebilmemiz ve güzel şeyleri öğrenip bilgilenebilmemiz dileği ile…
Mutlu Yıllar…

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Yılbaşında iPhone 8 ve PlayStation 4 Tuzağına Dikkat! Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun…
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.