Responsive Reklam Alanı

Merhaba sevgili okurlarım,

Zaman zaman sizlere internet alemindeki faydalı siteleri anlatmaya ve bir nebze de olsa anlattığım sitelere destek olmak bana gurur veriyor. Bugün de sizlere çok yakından tanıdığınız geniş program ve uygulamanın arşivi olan tamindir.com sitesinden bahsedeceğim. Ben, tamindir.com’u 6 yıldır takip ediyorum ve şu zamana kadar girip bulamadığım hiçbir şey olmadı ve hiçbir zamanda olmayacak. Çünkü; Kalitenin adresi olmuş bir kere, 10 yıldır da hiç durmadan devam ediyor. Abartmak ve sadece laf olsun diye değil ama ben tamindiri’i İnternet üzerinde ki ziyaretçilerin memnuniyetini ön planda tutan, etik kurallarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir firma olarak görüyorum. Genç’ten kastım ise birbiri ile koordineli çalışan ekip ruhu ve sitedeki her duruma anında müdahale olayı.

 

Tamindir-10-Yaşında_emresupcin

 

Arkadaşlar, tamindir.com sitesi geniş program arşivinin yanı sıra bu programların ne işe yaradığını, nasıl kullanıldığını, nasıl kurulduğunu, avantajlarını ve dezavantajlarını da ziyaretçilerine sunan bir platformdur. Sadece bunlar ile de kalmaksızın Tamindir kendi bünyesi altında okurlarına Blog hizmetide sunarak teknoloji, program, oyunlar,… ile ilgili haberleri, gelişmeleri bizlere sunmaktadır. Ben bu zamana kadar tamindir.com’u takip ettim ve takip etmeye de devam edeceğim.

 

Şahsi görüşlerimi en doğru bizimde sizlere aktarmaya çalıştım gelin birde birlikte tamindir hakkında ufak bir bilgi edinelim (tamindir’in kendi sitesinde yer alan yazıdır); 

CNT İnteraktif A.Ş. bünyesindeki Tamindir ailesi olarak, 10 yıldır tüm takipçilerimizin desteğiyle Türk internet tarihinde belki de hayal bile edemeyeceğimiz yerlere gelmeyi başardık. 10 yaşımızı doldurduğumuz ve 11. yaşımızdan gün aldığımız bu günlere kadar, zaman zaman gerçekleştirdiğimiz tasarım değişiklikleri, sunduğumuz yepyeni içerik türleri, genişleyen program, blog, haber, video ve galeri arşivlerimiz ile daha fazla kullanıcıya daha iyi hizmet sunmaya çalışıyoruz.

 

Yola çıktığımız günden bu yana yaptığımız çalışmaların meyvelerini ise gerek kullanıcılarımızdan gelen direkt geri dönüşlerle, gerekse de Türkiye’deki internet trafiğinden elde ettiğimiz büyük pay ile alıyoruz. Türkiye’deyazılım ve teknoloji denilince akla gelen ilk web sitelerinden birisi olmak elbette ziyaretçilerimizin bizi tercih etmesinin direkt sonuçlarından bir tanesi. Bu ivmeyi devam ettirmek için önümüzdeki yıllarda da Tamindir’i tercih etmekten keyif duyacağınız, kaliteli bir içerik altyapısı üretmeye devam edeceğiz.

 

Tamindir’in yeni logosu ise sahip olduğumuz değişim rüzgarını sürdürmeye ne kadar hevesli olduğumuzun bir işareti. Yeni dönemde günümüz tasarım anlayışlarına uygun ve modern görünen bu logomuzla karşınızda olacağız. Tabii ki değişimimiz sadece logomuzla sınırlı kalmayacak ve önümüzdeki aylarda çok daha fazlası kullanıcılarımızla buluşacak. Yeni logomuzu içeren basın kitimizi Hakkımızda sayfamızda kolayca bulabilirsiniz. Aylık 14 milyon ziyaret ve 43 milyon sayfa görüntülenme adedimizi daha iyi bir hizmet sunarak arttırma arayışlarımız ise devam ediyor.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Access Veritabanı Nedir? Hangi Amaçla Kullanılmaktadır? Emoloji Nedir? Twitter’da Nasıl Kullanılır?
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.