Responsive Reklam Alanı

Değerli okurlar,
Web sitesi, web üzerindeki sayfalar; metin, görsel ve animasyon şeklinde ziyaretçisine bilgi aktaran veya hizmet sunan sayfaların tümünü kapsayan bir doküman topluluğudur. İnternet kullanımının hızla yaygınlaştığı günümüzde web sayfalarının ve dolayısıyla sayfa tasarımının öneminin artmasına sebep olmuştur. İnternet ortamında gezinirken ziyaret etmiş olduğunuz tüm sayfalar web tasarım editörleri kullanılarak hazırlanmaktadır.
 
Yani uzun lafın kısası web sitesi hazırlamak için meşakkatli yollardan geçilmesi gerekiyor. Ama dersiniz ki benim web tasarımı öğrenecek vaktim yok ve web ortamında sadece kendi sitemin olması bana yeter, ama hem güvenilir hem de bedava web sitesi sahip olabileceğim firma bulmak mesele diyorsanız sizlere mükemmel bir firmayı tanıtmak istiyorum.
 
Wix!
 
İnternetin müthiş bir hızla yayıldığı günümüzde sadece firmaların değil bireylerinde internet sitesine kolayca ücretsiz bir şekilde sahip olabileceği platformunu sunan wix bizlere göz kamaştırıcı bir siteyi bedava kurabilmemiz için ihtiyacımız olan her şeyi sunuyor. Bunun yanı sıra wix, site kurmayı eğlenceli bir hale getirip, dertsiz tasasız, hiçbir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kullanıcılarına sitelerini yapma da en kolay olanağı sağlıyor.
Wix_emresupcin
Web sitenizi wix’in sahip olduğu ara yüz ve şablonları ile tasarlayıp şirket tabanlı ya da kişisel bir web sitenizin olması prestijinizi arttıracak ve sizi rakiplerinizden farklı kılacaktır. Kendi adınıza ya da bir projeniz adına bir web siteniz olabilir. Dilerseniz buraya tıklayarak wix ile mükemmel sitenizi yaratabilirsiniz. Çünkü siz wix ile özelsiniz…
 
Benim neden bir web sitem olsun diye düşünüyor olabilir siniz. Peki, neden olmasın? Ev hanımları özel yemeklerinizi ve tariflerinizi, el işlerinizi bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. İyi bir fotoğrafçısınız ve bir web siteniz yok. Web siteniz olduğu takdirde çektiğiniz özel anları paylaşabilir hatta dünya çapında ünlü olabilirsiniz. Kurumsal bir şirkete sahipsiniz, şirket logosu ve özel bir web sitesi size prestij kazandırmaz mı? wix sayesinde rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız.
 
Wix-ile-Bedava-Site-Kur_emresupcin
Önemli olan kendinizi bu şekilde ödüllendirmek . Web sitesi bir zorunluluk değil ama günümüz dünyasında bir ihtiyaçtır. Web siteniz sizsiniz. Profesyonel bir dokunuşla sizi daha özel yapmak yine sizin elinizde. Son zamanlarda artık hemen hemen herkes, kendi sitesini yapmanın bir yolunu aramaya başladı. Kimi yabancı kaynaklardan bulduğu template’yi düzenlemeye çalışıyor, kimi ise üstünkörü site bozması bir şeyler yapıyor.
Wix-ile-Bedava-Site-Kurr_emresupcin
Wix ile istediğiniz tasarımdaki siteyi, zahmete girmeden kolaylıkla halledebilirsiniz. Gelin hep birlikte wix’i detaylı bir şekilde inceleyelim;
 
* Yüzlerce göz kamaştırıcı HTML5 şablon! Hangi şablonu seçerseniz seçin, siteniz mükemmel görünecek ve 17’den fazla farklı özelliğe sahip gelişmiş görüntü düzenleyici ile inanılmaz sonuçlar almak için görüntülerinizi düzenlemenize, zenginleştirmenize ve onlara rötuş yapmanıza imkan tanımaktadır.
 
* Sürükle ve Bırak kolaylığında site editörü! Bedava sitenizi tam hayalinizdeki gibi kurarak eğlenin…
 
* Kaliteli ve Güvenilir bedava hosting hizmeti! Sektörde lider CDN bulut teknolojisi ile içiniz rahat olacak ve İnternet sitenizi güvenli ve emin bir yer kılan ücretsiz ve güvenilir barındırma hizmetinden yararlanabileceksiniz.
 
* Wix App Market! Siteniz için binlerce güçlü uygulama ve popüler servis…
 
* Ürünlerinizi İnternetten Satın! E-ticaret özelliği ile sitenize sanal mağaza ekleyin ve Çevrimiçi mağazanızın tümünü Facebook sayfanıza aktarın ve çevrimiçi satışlarınızda patlama yaşayın. Envanterinizi direkt olarak Wix mağazanızdan yönetin ve Facebook sayfanıza gerçek zamanlı güncellemeler gönderin.
 
* Mobil Cihazlarda Kusursuz Görünün! Sitenizin akıllı telefonlar için uygun halini alın… Gmail, Adsense, Dropbox ve daha fazlası gibi havalı internet uygulamaları ekleyerek internet sitenize güç katın.
 
* Sitenizi Google Dostu Yapın! İnsanlar sizi Google ve diğer arama motorlarıyla bulsun… Wix, Web güvenliğiniz için, sitenizin sayfa listesini oluşturur, ve bu listeye sadece arama motorlarının erişmelerini gerektiren sayfaları ekler.
 
* En önemlisi ve kullanıcıların en çok tercih ettiği bir hizmet!
7 gün 24 saat yardım ile wix teknik ekibine ulaşabilir ve sorununuzu anında çözüme kavuşturabilirsiniz.
 
Sevgili arkadaşlar aklınızdaki mükemmel siteyi bedava olarak hemen kurabilir, kolayca özelleştirebilirsiniz. Hemen başlamak için http://tr.wix.com/ adresini ziyaret ederek wix’e üye olmanız yeterlidir. Eğer aklınıza takılan soru işareti varsa http://tr.wix.com/ adresinde yer alan Destek kısmından ise soracaklarınızı sorabilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Bilgisayar Güvenliği! Floppy Disk Nedir? Yapısı Nasıldır?
1 Yorum
  1. Yazar

    Oluşturduğum siteyi göremiyorum…

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.