Responsive Reklam Alanı

İncipos Restaurant, Market, Pastane gibi hizmet sektörlerine otomasyon sistemleri ve hot spot çözümleri sunan müşteri dostu bir firmadır. İncipos bütün bu otomasyon yönetimini açık kaynak kodlu yazılımlar aracılığıyla yapar ve bu sayede fazlaca lisans ücreti ödemekten kurtulursunuz. Açık kaynak kod yazılımlar, her alanda çözümler sunarak, yazılım tekellerine karşı tüketiciyi korumaktadır.

Bu sayede Binlerce Dolar gereksiz yere Program, Lisans bedeli gibi ücretler ödemek zorunda kalmazsınız. Avrupa Birliği, UNESCO, Dünya Bankası gibi kuruluşlar güvenlik ve tasarruf gibi gerekçelerle açık kaynak yazılımlarını önermektedir. Açık kaynak ortamları, teknoloji üretebilecek gençleri yetiştirmenin etkin yollarından biridir. İthal hazır çözümler yerine, ülke insanına güvenmek, ona yatırım demektir.Üretim ve geliştirmede açık kaynak, son ürünün tasarımı ve uygulama detayları için erişimi teşvik eden bir felsefe ya da pragmatik yöntem bilimidir. Açık kaynak kodlu program, düzenlenmesini herkes için açık tutar. Açık kaynaklı yazılımlar içinde özgür bir yazılım lisansı ile lisanslanmış olan yazılımlar, Özgür yazılım (Free software) sınıfına girerler. Tüm özgür yazılımlar, aynı zamanda açık kaynaklı yazılımlardır.

incipos otomasyon sistemlerini daha detaylı anlatmak gerekirse; İncipos Restoranlar, cafeler, pastaneler, marketler, self servis ve paket servis mantığıyla çalışan tüm işletmeler için, anahtar teslim otomasyon sistemi oluşturan bir firmadır. Otomasyon sistemlerini hazırlarken open source yazılımlar kullanır, dolayısıyla müşteriyi yüksek yazılım ve lisans bedellerinden korumuş olur. İncipos otomasyon yöntemini kullanarak, işletmeniz için gerekli olan tüm modüllere sahip olursunuz. Adisyon programı, Sipariş, paket servis, mutfak takip, personel kontrolü, stok raporları, müşteri sadakat sistemi, hızlı satış, ürün yönetim, self servis, grafiksel yönetim, raporlama gibi özelliklerin yanında işletmenizde birden fazla departman (üst kat-cafe-bahçe v.b) tanımlayıp tek bir sistemle bütün departmanları yönetebilirsiniz. İşletmenizin, çalışma sistemini düzenlemekle kalmayıp, gelişmiş yönetim sistemiyle, kaliteli hizmeti müşterilerinize sunarak,daha çok tercih edilir ve bu sayede işletmenize büyük kazanç ve katkılar sağlarsınız. Ayrıca otel, pansiyon, market, kuruyemiş, kuyumcu gibi satış yapan tüm işletmelerde kullanılabilir. Saydığımız tüm bu özellikleri, incipos olarak işletmenize özel entegre edip kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Tüm bunların yanı sıra incipos Restaurant Otomasyon Sistemlerinin ürünlerine, referanslarına ve kampanyalarına web sayfasından (http://www.incipos.com/) ulaşabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Restoran yazılımlarına binlerce dolar ödemeyin, incipos’u aynı gün kullanmaya başlayın.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Avansas’dan iPhone 6 Kampanyası BTK'dan Sosyal Medya Kullanıcılarına Sert Uyarı!
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.