EMRE SUPÇİN


 EmreSupcin

Yeni yeni blog dünyasına giriyorum o yüzden bu hakkımda kısmını biraz acemice yazabilirim 🙂 1993 Çorum doğumluyum. Her çocuk gibi Bilgisayarla ilk olarak İnternet Cafe’de tanıştım. Oyun onayarak vakit geçirmek sıkınca bilgisayarın ne olduğuna merak sardım donanım olarak araştırdım araştırdım ve her gün yeni bir parçasını yeni bir aygıtını öğrenince keyif aldım ve ben bu bölüm için dünyaya gelmişim o yüzden Bilgisayar Bölümü okumam lazım diye düşündüm.

2009 yılında Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü okumaya başladım ilk 2 yıl donanım üzerineydi daha sonra Web Tasarım bölümü okudum artık daha da fazla şeyi öğrenebileceğim kanısına vardım bu yolda ilerlerken en çok desteği hep öğretmenlerimden görmek isterdim ancak belli teorik bilgiler bir yere kadar verildiğinden dahasını da araştırarak bu işi bilenlere danışarak öğrenmeye çalıştım

2009/2010 Eğitim Öğretim yılı Proje Tabanlı Beceri Yarışmasında, Bilgi ve İletişim Teknolojileri grubunda başarı göstererek Mansiyona layık görüldüm ve Başarı Belgesi aldım. Hayatımda aldığım ilk başarı belgesiydi, Çoğuna göre basit bir kağıt parçası olarak gözükse de Bilişim Teknoojisi Alanı Başarı Belgesi başlığının altında adımın yazması çok gurur verici.

2010/2011 Eğitim Öğretim yılında Rotabim Bilgisayar Elekt. Kırt. Mob. Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti. bilgisayar işletmesinde staj yapmaya başladım sağolsun patronum benden her türlü bilgiyi esirgemedi donanım konusunda epeyi yol kat etmemi sağladı.

1 Yıllık stajımdan sonra 2011 yılının haziran ayında liseden mezun oldum. 2011 Eylül ayından itibaren Cumhuriyet Üniversitesi Bilgisayar Programcılığında okumaya başladım ve okulu zorda olsa bitirebildim. Öyle kolay kolay üniversite bitmiyor arkadaşlar 🙂 Yazmış olduğum yazılım derslerine at makaleleri ise üniversitede hem bölüm başkanı, hem de yazılım ve elektronik mühendisi hocam Namık İÇELİ sayesinde sizlere sunuyorum. Hakkını ödeyemem ve bir kere daha kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni serüvenimde ise yazılım ve programlara merak sardım bu yolda da iyi ve başarılı olmaya çalışmak için devam ediyorum.

Kariyer hedefim arasında Bilgisayar ve İnternet alanlarında ki teknik bilgi ve becerilerimi ortaya koyup faydalı olabileceğim ve bunları geliştirebileceğim, çalıştığım kurumun hedeflerine ulaşabilmesi için görev alabileceğim ve aynı zamanda kendimi geliştirme imkanlarımın olabileceği bir pozisyonda çalışmak amacım ama herşeyi biraz öğrenmektense bir şeyi en güzel şekilde yapmayı isterim. Tabii diğer şeylerden de bilgi sahibi olmak şart 😀

İNTERNET TECRÜBELERİM

2008 – 2009 :    sgnlive.org – Forum Sitesi, uploader

2009 – 2010 :    vizyonboard.org – Forum Sitesi,  uploader

2010 – 2015 :    muhammetacik.com – Blog Sitesi, Donanım ve Yazılım Editörlüğü

2012 –   …  :    emresupcin.com – Kişisel Blog Sitesi, Donanım, Yazılım ve Programlama Editörü

2013 –   …  :    yazarkafe.com – Hürriyet Bumerang, Bilişim, Teknoloji ve İnternet Dünyası Editörü

Bana Ulaşabileceğiniz Sosyal Ağlar…

Facebook Kişisel Profilim

Twitter Kişisel Profilim
FrienFeed Kişisel Profilim
Google Plus Profilim
Myspace Profilim
LinkedIn Profilim
Foursquare Profilim
Instagram Profilim


Skype aracılığı ile ulaşmak isteyenler emresupcin@outlook.com adresinden bana ulaşabilir.

Site hakkında görüşleriniz var ise emre@emresupcin.com adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Arama Terimleri: kişisel blog hakkımda
Yazar
Yazar
8 Yorum
 1. Yazar
  Sami Baloğlu

  Değerli Kardeşim selamlar. Tesadüfen soyadından fark ettim, sen Kargılı mısın? Rahmetli babamın Supçin soyadlı bir arkadaşı vardı, oradan Kargılı olabileceğin çağrışımı oluştu. Hakkımda yazısını da okuyunca Çorumlu olduğunu gördüm.
  Haberleşmeyi rica ederim.
  0505 369 1200
  Sami Baloğlu

 2. Yazar
  Turgut Kuk

  Allah zihin açıklığı vererek yolunuzu açık etsin. Bilgilerinizi esirgemeden insanlığa faydalı olursunuz inşallah.

 3. Yazar
  Sümeyye

  Yararlı bir site.

 4. Yazar
  Hamza Coşkunca

  Çok mükemmel bir site ve yararını içine girdikçe anlıyor insan bundan sonra buralıyım 🙂

 5. Yazar

  Merhabalar, siteniz gerçekten yararlı bir site olmuş. Benimde bölümüm web tasarım son sınıf okuyorum ve bilgisayar mühendisliğini kazanmak zorluyor. Size Bilgisayar Programcılığı dalını sorucaktım nasıl? Sizce gidilmeli mi?

 6. Yazar

  Solid programında hızla mesafe almak istiyorum. Bilgimi pekiştirmek!Ne yapmalıyım? Bire bir hoca olmalı diye düşünüyorum.

 7. Yazar

  Kolay gelsin çok yararlı ve güzel bir site yapmışsınız. Ama size sadece dönüt vermek adına bir şey söyleyeceğim arama butonunda ki beyaz yazı ve seçince beyaz yazı olması hem göz yoruyor hem de okumayı zorlaştırıyor. Belki düzeltmek istersiniz diye düşündüm. İnşallah yararlı olur. teşekkür ederim.

 8. Yazar

  güzel bir biografi başarılar…

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.