Responsive Reklam Alanı

Hepimiz biliyoruzki bu aralar gündemde olan Facebook’taki TimeLine (Zaman Tüneli) değişikliği, Kimimiz bu uygulamaya geçtik yalnız şöylede bir durum var Bu uygulama herkesin keyfine göre değil tabi zamanı gelince tüm Facebook kullanıcıları bu uygulamaya geçecek.

Neyse şimdi asıl konumuza geçelim, sevin ya da sevmeyin, Facebook çok yakında sizi de o Tünel’e sokacak ve mecburen bu tüneli kullanmak durumunda olacaksınız.

Tünel’den kastımız elbette Facebook’un aylar önce hayata geçirdiği TimeLineyani Zaman Tüneli‘nden başka birşey değil. Çok yakında tüm facebook kullanıcıları Zaman Tüneli‘ne geçecek geçmesine ama isteyen kullanıcılar bunun bile ötesine geçebilecek.

Facebook kullanıcıları için hazırlanan TimeLine Movie Maker sayesinde Zaman Tüneli‘ne giren kullanıcılar, bu uygulamayı kullanrak binevi kendi filmini çekecek. Fotoğrafları harmanlayan ve 2006 yılından bugüne sizi geçmişten bugüne getirecek olan uygulama ile Facebook’ta yaptığınız her şey adeta bir film şeridi gibi ekranınızda belirecek ve belki de gördükleriniz karşısında duygusal bir vaziyete geçebilirsiniz.

TimeLine Movie Maker sayfasına ulaşmak için tıklayın.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Kablosuz Network (Wireless) Güvenliği İçin 10 İpucu! Kullanıdığımız İnternetin Ne Kadar Güvenli Olduğu Hakkında Bilginiz Varmı?
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.