Responsive Reklam Alanı

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere anlatacağım makale bazılarınızın ilgi alanı bilgisayarda müzik yapmakla ilgili peki bu müzik yapma programının adı ne? FL Studio. Bu programda dilediğiniz gibi müzik yapabilir müziklere istediğiniz remixleri verebilirsiniz. 10 yıldan eski bir geçmişe sahip olan FL Studio ses kayıtları yapıp düzenlemek isteyenler için kullanılabilecek en kapsamllı yazılımlardan. Kapsamlı stüdyo işlemlerini bilgisayarınıza taşıyan FL Studio ile ses kaydı yapabilir, bu kayıtları pek çok araçla düzenleyebilir ve müzik miksleri yaratabilirsiniz.

FL Studio canlı kayıt desteğiyle sanal olarak aklınıza gelen her enstrümanı çalmanızı sağlar. Birden çok kanaldan ses kaydını destekler. Ses editörüyle düzenleme için gerekli işlemlerin programdan ayrılmadan yapılmasını sağlar. ProgramWAV, MP3, OGG, WavPack, AIFF ve REX ses formatlarını destekler.

Müzik listelerini yönetmek için de FL Studio’yu kullanabilirsiniz. DJ‘ler için gereken geçiş efektleri, video oynatma desteği, otomatik miks özellikleri programın içerisinde bulunuyor. Programın eklentilerle gerliştirilebilen ve modüler bir arayüzü bulunuyor. Kişiselleştirme seçenekleriyle yazılım amaca yönelik kullanılabilir.

Eğer dilerseniz FL Studio programının deneme sürümüzü buraya tıklayarak indirebilir ve test edebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Windows'ta Kısayol Oklarından Sıkıldınızmı? Android'de Farklılaşma Konusu!
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.