Responsive Reklam Alanı

Çocukluğumuzda yeni oyunlardan bildiğimiz tek oyun vardı GTA Vice City ya da GTA III oynardık tek yaptığımız ise arabalara binip şehirde kaos yaratmak ya da görev yapmaktı 🙂 GTA aslında çoğumuzun ilk İnternet Cafe’lerle dost olmasının en önemli faktörlerindende diyebilirim. Şimdi ise bomba bir makale yazacağım size 🙂

GTA5-Beklenen-Oyunlar_emresupcin

GTA 5’den iyi haber!

 

Eğer siz de merakla bu oyunu bekliyorsanız, büyük bomba beklediğinizden de önce patlayabilir…

 

Take-Two’nun yaptığı açıklamaya göre, Grand Theft Auto 5, 2012’nin Noel döneminde karşımızda olabilir. GTA’nın yayıncı şirketi olan Rockstar Games’in 3. çeyrekte bildireceği düşüşün ardında, 31 Aralık’ta oyun piyasaya sürülecek. Bu sayede Rockstar’ın tekrar piyasa değerini yükseltmeyi amaçlayacak.

 

Take-Two’nun CEO’su Strauss Zelnick yaptığı açıklamada şunları söylüyor: “Kötü geçeceği tahmin edilen 2012 yılının ardında, Rockstar Games için 2013 yılı mali açıdan çok verimli geçecek. Hisse başına 2 doların üstünde bir net gelir bekleniyor. Ve tabii ki GTA 5’in uzun vadede daha fazlasını getirmesi de muhtemel”

 

GTA 5, Rockstar’ın çıkaracağı tek oyun değil. Aynı dönemlerde çıkması beklenen diğer oyunlar şu şekilde: Max Payne 3, Spec Ops: The Line, XCOM: Enemy Unknown ve Borderlands 2 gibi oyunların yıl içerisinde çıkması bekleniyor.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Web Sitenizin Hitini Nasıl Artırırz ve Arama Motoru Optimizasyonunu Nasıl Gerçekleştiririz? Windows 7'ye 3 Ufak Doping Verin!
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.