Responsive Reklam Alanı

Merhaba arkadaşlar bu makalemde çoğunuzun bildiği yada bazılarınızın eksik bildiği bir ücretsiz programı anlatacağım, Teamviewer Programı Nedir? Mantıken nasıl kullanılır hangi amaçlarda işimize yarar.

Örneğin İnternette sizden sürekli yardım isteniyorsa, akrabalarınız ve arkadaşlarınız sürekli sizi evlerine çağırıyorlarsa artık eve gitme derdinden kurtulabilirsiniz.

Teamviewer programı ile başka bilgisayarlara uzaktan bağlanabilir, kendi bilgisayarınızı kullanır gibi kullanabilirsiniz.
Teamviewer programının çalışabilmesi için programın hem kendi bilgisayarımıza hemde bağlanılacak bilgisayarlara kurulmuş olması gerekir.
Kurulum oldukça basittir. Diğer programlar kurulurken herşeyi kabul edip, olumlu cevaplar veriyorsak bu defa da aynısını yapacağız. Burada tek önemli nokta şifre kısmıdır. Bu şifre unutmayacağımız birşey olmalıdır. Çünkü yardım istediğimizde diğer kişilerin bağlanabilmesi için bu şifreyi onlara vermemiz gerekir.

Haa şimdi birde şöyle bir durum var meraka geldiniz ve teamviewerle hack yapmak istiyorsunuz ancaak Teamviewer hack amaçlı kullanılamaz, istediğimiz zaman bağlantı sağlayamayız. Programın diğer bilgisayara bağlabilmesi için her ikisinde de çalışıyor olması gerekir. Sadece bu da bağlanmak için yeterli değildir. Bağlanılacak bilgisayarın id numarasını ve şifresinide bilmemiz gerekir.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
İnternette Bunları Yaparken Dikkat Edin! Türkiye’de Twitter Kullanımı?
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.