Responsive Reklam Alanı

Arkadaşlar bildiğimiz gibi 31 Temmuz 2012 tarihinde duyurulan Microsoft‘un ücretsiz yeni mail servisi Outlook.com kullanıcı artışında bayağı yol ilerletmiş duruma geldi, 31 günlük süreçte 10 milyon kullanıcıyı geçen sayıya ulaştı.

Duyurulduğu günden bu yana özellikle hotmail kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören outlook.com hem bireylerin, hem de kurumların isim ve markalarına sahip çıkmasıyla kısa sürede 10 milyon barajını aştı.

Hotmail kullanıcıları outlook.com’un yeni özelliklerini sevdi ve yeni servise alıştı bile. Artık hotmail hesabı olanlar maillerini kontrol etmek için, tarayıcının adres çubuğuna hotmail.com yerine outlook.com yazmaya başladılar.

Bu arada henüz outlook.com’u kullanmayanlar için belirtmekte yarar var; yeni servisi mevcut hotmail hesaplarınızla da kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hotmail.com yerine outlook.com adresinde oturum açmak. Ancak outlook.com’da oturum açtıktan sonra tekrar eski hotmail.com arayüzüne dönmeniz mümkün değil.

Arkadaşlar  Outlook.com kullanıcı dostu arayüzü ve modern alt yapısı ile dikkat çekiyor. Kullanıcılar outlook.com ile istenmeyen posta (spam) algısını geliştiren (otomatik) ve word, excel, powerpoint dosyalarını tarayıcıda sorunsuzca açabilen yeni servisten gayet memnun. Bu arada outlook.com ile gelen yeni bir özellik de gelen kutusunda facebook ve twitter güncelleştirmelerinin görülebilecek olması. Hotmail bu özellik sayesinde daha sosyal, daha esnek bir ortam sunuyor.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Combofix Nedir? Nasıl Kullanılır? Nokia’nın İlk Windows’lu Telefonu!
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.