Responsive Reklam Alanı

2012 yılından bu zamana online ayakkabı sektöründe en iyi hizmeti ziyaretçilerine sunan TakaTuka.com, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırarak sektörde lider markalar arasında yer alıyor. Dünyada lider ayakkabı markalarının en beğenilen modellerini tek tıkla ziyaretçilerinin ekranına getiren TakaTuka.com, sunduğu iade ve değişim garantisiyle de müşterilerini memnun ediyor. 60 farklı ayakkabı markasının binlerce modelini bünyesinde barındıran TakaTuka.com, Türkiye’deki tek yetkili online satış kanalı olduğu Crocs ve Stride Rite markalarının yanında, Merrell, Harley Davidson, Lafuma, CAT, Sperry Top-Sider, Asics, New Balance, Salomon gibi ünlü ayakkabı markalarının binlerce modelini tek bir platformda sizlere sunuyor.
 
TakaTuka.com
 
Onlarca markanın binlerce modelinin yer aldığı TakaTuka.com, birçok markanın sezon ürünlerinin yanında indirimli modellerini de bir arada sunuyor. Ziyaretçilerin aradıklarını kolaylıkla bulabileceği sade bir site tasarımına sahip olan TakaTuka.com, aynı zamanda işitme ve konuşma engelli vatandaşlarımız için büyük avantaj sağlayan online chat tabanlı “Canlı Destek” sistemiyle, müşterilerin sadece telefonda iletişim kurma zorunluluğunu ortadan kaldırarak, ziyaretçilerinin merak ettiği tüm konuları anında yanıtlıyor.
 
Online ayakkabı sektöründe en iyi hizmeti, sorunsuz şekilde sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla, müşteri odaklı hizmet anlayışını her süreçte ön planda tutan TakaTuka.com, ücretsiz kargo, birçok markada aynı gün kargo, 30 gün ücretsiz iade ve değişim garantisini tüketicilerine sunuyor. Online alışverişte güvenlik önlemlerinin gerekliliğinin bilicinde olan ve müşteri güvenliğini ön planda tutan TakaTuka.com, müşterilerinin güvenli ve kolay alışveriş yapılabilmesi için teknolojik alt yapısını gelişen teknolojiyle birlikte sürekli yenilemeye devam ediyor.
 
TakaTuka Öne Çıkan Markalar
 
Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor. Düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
iPhone'a Müzik Yükleme Nasıl Yapılır? Döngü Deyimleri Nelerdir?
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.