Responsive Reklam Alanı

Merhaba arkadaşlar,

Bu yazımızda sizlere bir program indirme sitesinden bahsedeceğim. Bahsedeceğimiz indir.com sitesi Türkiye’nin en çok ziyaret edilen uygulama ve teknoloji bloglarından biri olarak ziyaretçilerine hizmet etmektedir. Bilgisayar kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştıracak mobil uygulama ve yazılımların yer aldığı indir.com ziyaretçilerinde internette ki program indirme sitesi tercihleri arasındadır.

Bunun yanı sıra yine mobil uygulamaları da sitesinde barındıran indir.com kendi sitesinde mobil kullanıcılarında ihtiyaç duydukları uygulama ve oyunları barındırmaktadır.

indir.com editörlerinin özel olarak hazırladığı Mobil Uygulama İncelemesi, Oyun İncelemesi, Telefon İncelemeleri, Donanım İncelemeleri, Yazılım İncelemeleri, Ne Nasıl Yapılır? gibi daha birçok kategoride video hazırlayarak youtube kanalından da ziyaretçilerinin isteklerini karşılamaktadır.

imza-internet-teknoloji_emresupcin

Daha detaylı anlatmak gerekirse; İmza İnternet Teknolojileri firması tarafından 2011’de kurulan indir.com sayfası üzerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm yazılımları bulabilir ve birkaç tıklama ile indirebilirsiniz. Site üzerinde Windows ve Mac için yazılımlar kategori edilmiş bir şekilde sunuluyor. Bu işletim sistemlerinin yanı sıra, iPhone, Android, Windows Phone ve iPad cihazları için de uygulamaları bulup, yüklemenize olanak sağlıyor.

İndir.com üzerindeki tüm yazılımlar kendi sunucuları üzerinde barındırılıyor. Üstelik dosya saklama sitelerindeki gibi birkaç dakika bekle ve reklamı geç gibi saçmalıklar da yer almıyor. İndir butonuna bastıktan sonra programınız internet bağlantı hızınıza ve yoğunluğa göre indirilmeye başlıyor.

Zaman zaman siz sevgili okurlarımıza kendi takip ettiğim ve yararlı içeriklerinde bulunduğu bazı program sitelerinin ve blogların tanıtımını yaparak destek olmaya çalışıyoruz. indir.com sitesini de sizlere tavsiye ediyor ve ziyaret etmenizi öneriyoruz arkadaşlar 🙂

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Japon ve Alman Otomobil Teknolojilerini İnceleyelim… Vtec İ-Vtec Sohc Doch Nedir? Nasıl Çalışır?
Benzer Yazılar
1 Yorum
  1. Yazar

    Çok faydalı bir yazı olmuş emeği geçenlerin eline sağlık…

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması ES | Tüm hakları © Emre Supçin'e aittir.